Service / SBA-tekniker

Robert Mattsson 
Service Manager

070-794 36 33
robert.mattsson@haldotesch.se

Camilla Strandfeldt 
Servicekoordinator

076-893 79 50
camilla@haldotesch.se

Sverige – Norr

Alex Touray (725)
SBA-tekniker Norrlands län

076-116 39 53
alex.touray@haldotesch.se

Elias Ekenbro (728)
SBA-tekniker Västerbottens län

076-105 57 44
elias.ekenbro@haldotesch.se

Mikael Wernekrans (132)
SBA-tekniker Västernorrlands län

070-559 22 18
mikael.wernekrans@haldotesch.se

Reine Stadin (726)
SBA-tekniker Västernorrlands län

070-258 85 42
reine.stadin@haldotesch.se

Sverige – Mellan

Jan Hellstén (702)
SBA-tekniker Södermanlands län

073-078 04 77
jan.hellsten@haldotesch.se

Kay Dufström (312)
SBA-tekniker Värmlands län

070-688 51 68
kay.dufstrom@haldotesch.se

Tommy Hedberg (700)
SBA-tekniker Gävleborgs län, Dalarna och Hälsingland

072-221 43 90
tommy.hedberg@haldotesch.se

Sverige – Stockholm och Gotland

Conny Lindquist (722)
SBA-tekniker Stockholm och Gotland

073-338 00 58
conny.lindquist@haldotesch.se

Daniel Karlsson (920)
SBA-tekniker Stockholm, rökluckor

070-602 54 37
daniel@haldotesch.se

Erik Ljungberg (713)
SBA-tekniker Stockholm

070-835 29 24
erik.ljungberg@haldotesch.se

Göran Stålhem (718)
SBA-tekniker Stockholm och Gotland

070-835 37 48
goran.stalhem@haldotesch.se

Joakim Sjögren (910)
SBA-tekniker Stockholm

073-078 07 40
joakim.sjogren@haldotesch.se

Kai Mankesjö (122)
SBA-tekniker Stockholm

070-321 39 88
kai.mankesjo@haldotesch.se

Tobias Johansson (720)
SBA-tekniker Stockholm

073-338 06 81
tobias.johansson@haldotesch.se

Sverige – Syd / Väst

Anders Dahlin (706)
SBA-tekniker Västra Götalands län, Göteborg

070-675 16 65
anders.dahlin@haldotesch.se

Christer Norberg (704)
SBA-tekniker Skåne

070-992 72 02
christer.norberg@haldotesch.se

Jim Dahlqvist (705)
SBA-tekniker Småland

070-237 54 06
jim.dahlqvist@haldotesch.se

Lucas Emgård (729)
SBA-tekniker Småland

070-677 31 13
lucas.emgard@haldotesch.se

Robert Larsson (730)
SBA-tekniker Bohuslän, Västra Götalands län

070-542 78 14
robert.larsson@haldotesch.se

Robert Warnesjö (723)
SBA-tekniker Västra Götalands län

073-757 68 63
robert.warnesjo@haldotesch.se