Service / SBA-tekniker

Robert Mattsson 
Service Manager

070-794 36 33
robert.mattsson@haldotesch.se

Camilla Strandfeldt 
Servicekoordinator

076-893 79 50
camilla@haldotesch.se

Sverige – Norr

Alex Touray
SBA-tekniker Norrlands län
076-116 39 53
alex.touray@haldotesch.se

Jim Dahlqvist 
SBA-tekniker Norrlands län

070-237 54 06
jim.dahlqvist@haldotesch.se

Mikael Wernekrans (132)
SBA-tekniker Västernorrlands län

070-559 22 18
mikael.wernekrans@haldotesch.se

Sverige – Mellan

Jan Hellstén 
SBA-tekniker Södermanlands län

073-078 04 77
jan.hellsten@haldotesch.se

Kay Dufström 
SBA-tekniker Värmlands län

070-688 51 68
kay.dufstrom@haldotesch.se

Tommy Hedberg 
SBA-tekniker Gävleborgs län, Dalarna och Hälsingland

072-221 43 90
tommy.hedberg@haldotesch.se

Sverige – Stockholm och Gotland

Anders Bohman
SBA-tekniker Stockholm, Ambulerande

070-597 50 18
anders.bohman@haldotesch.se

Conny Lindquist 
SBA-tekniker Stockholm

073-338 00 58
conny.lindquist@haldotesch.se

Erik Ljungberg 
SBA-tekniker Stockholm

070-835 29 24
erik.ljungberg@haldotesch.se

Göran Stålhem
SBA-tekniker Stockholm
Telefonnr. 070-835 37 48
E-post goran.stalhem@haldotesch.se

Joakim Sjögren 
SBA-tekniker Stockholm

073-078 07 40
joakim.sjogren@haldotesch.se

Kai Mankesjö 
SBA-tekniker Stockholm

070-321 39 88
kai.mankesjo@haldotesch.se

Kenneth Nygren 
SBA-tekniker Gotlands län

070-393 29 63
kenneth.nygren@haldotesch.se

Thomas Moberg 
SBA-tekniker Stockholm

070-825 83 52
thomas.moberg@haldotesch.se

Tobias Johansson 
SBA-tekniker Stockholm

073-338 06 81
tobias.johansson@haldotesch.se

Sverige – Syd / Väst

Anders Dahlin
SBA-tekniker Västra Götalands län, Göteborg

070-675 16 65
anders.dahlin@haldotesch.se

Christer Norberg
SBA-tekniker Skåne

070-992 72 02
christer.norberg@haldotesch.se

Glenn Niklasson
SBA-tekniker Västra Götaland, Buss-sprinkler

073-072 52 60
glenn.niklasson@haldotesch.se

Jan Sandin
SBA-tekniker Västra Götalands län

073-078 07 43
jan.sandin@haldotesch.se

Thomas Karlsson, TK1
SBA-tekniker Jönköpings-/Östergötlands län

070-690 66 07
thomas.karlsson@haldotesch.se

Thomas R Karlsson, TK2
SBA-tekniker Kronoberg/Kalmars län

070-677 31 13
thomas.r.karlsson@haldotesch.se

Robert Warnesjö
SBA-tekniker Västra Götalands län

073-757 68 63
robert.warnesjo@haldotesch.se