Försäljning Företag


Hans Lundqvist
Försäljningschef/Key account manager
Telefonnr. 070-327 70 57
E-post hans.lundqvist@haldotesch.se

Anders Östberg
Kundansvarig Värmland
Telefonnr. 073-852 18 65
E-post anders.ostberg@haldotesch.se

Bo-Stefan Carlzon
Kundansvarig Rikstäckande/Region väst, syd

Telefonnr. 070-542 78 14
E-post bo-stefan@haldotesch.se

Lennarth Sundberg
Key account manager/Utbildare
Telefonnr. 073-852 18 32
E-post lennarth.sundberg@haldotesch.se

Raymond Vilmar
Kundansvarig Stockholm, BRF-ansvarig, SBA-utbildare
Telefonnr. 076-879 08 95
E-post raymond.vilmar@haldotesch.se

Tobias Byström
Kundansvarig Norrland/Utbildare
Telefonnr. 070-265 26 92
E-post tobias.bystrom@haldotesch.se

Örjan Olofsson
Kundansvarig Norrland/Utbildare
Telefonnr. 070-572 28 25
E-post orjan.olofsson@haldotesch.se

Marknad och säljsupport


Debbie Hansson
Utbildnings- och Marknadskoordinator
Telefonnr.  076-327 30 73
E-post debbie@haldotesch.se

​Eleonor Nilsson
Marknadskommunikatör, Utbildningskoordinator, VD-assistent
Telefonnr. 070-149 45 22
E-post eleonor@haldotesch.se

Brandgasventilation


​Anders Grandelius
Affärsområdesansvarig Brandgasventilation
Telefonnr.  073-852 17 27
E-post anders.grandelius@haldotesch.se

Brandlarm


Pierre Kembel
Kundansvarig Brandlarm
Telefonnr.  070-856 24 92
E-post pierre@haldotesch.se

Släcksystem


Thomas Öberg
Försäljning

Telefonnr. 072-853 18 06
E-post thomas.oberg@haldotesch.se