Medarbetare

Medarbetare avdelningsvis

A-Ö (Sortering förnamn)

A

Alex Touray (725)
SBA-tekniker Norrlands län
Telefonnr. 076-116 39 53
E-post alex.touray@haldotesch.se

Anders Dahlin (706)
SBA-tekniker Västra Götalands län, Göteborg
Telefonnr. 070-675 16 65
E-post anders.dahlin@haldotesch.se

Anders Petrelius
Lager

Telefonnr. 070-576 96 82
E-post anders.petrelius@haldotesch.se

Andreas Andersson
Brandskyddskonsult/Utbildare

Telefonnr. 073-852 17 27
E-post andreas.andersson@haldotesch.se

C

Camilla Strandfeldt
Servicekoordinator
Telefonnr. 076-893 79 50
E-post camilla@haldotesch.se

Catrin Dannerbauer
Fakturering
Telefonnr. 070-375 70 35
E-post catrin.dannerbauer@haldotesch.se

Cecilia Gustafsson – Föräldraledig
Fakturering
Telefonnr. 070-544 03 05
E-post cecilia.gustafsson@haldotesch.se

Christer Norberg (704)
SBA-tekniker Skåne
Telefonnr. 070-992 72 02
E-post christer.norberg@haldotesch.se

Christian Järvinen
Tekniker släckanläggningar
Telefonnr. 070-375 70 25
E-post christian.jarvinen@haldotesch.se

Claes Thulin
Produktchef/Projektledare Protegi
Telefonnr. 072-853 18 06
E-post claes.thulin@protegi.se

Conny Lindquist (722)
SBA-tekniker Stockholm och Gotland
Telefonnr. 073-338 00 58
E-post conny.lindquist@haldotesch.se

D

Daniel Hägglund (172)
Konsumentsäljare Vännäsby
Telefonnr. 070-216 42 59

Daniel Karlsson (920)
SBA-tekniker Stockholm, rökluckor
Telefonnr. 070-602 54 37
E-post daniel@haldotesch.se

E

​Eleonor Nilsson
Marknadskommunikatör, Utbildningskoordinator, VD-assistent
Telefonnr. 070-149 45 22
E-post eleonor@haldotesch.se

Elias Ekenbro (728)
SBA-tekniker Västerbottens län

Telefonnr: 076-105 57 44
E-post elias.ekenbro@haldotesch.se

Erik Ljungberg (713)
SBA-tekniker Stockholm
Telefonnr. 070-835 29 24
E-post erik.ljungberg@haldotesch.se

G

Göran Stålhem (718)
SBA-tekniker Stockholm och Gotland
Telefonnr. 070-835 37 48
E-post goran.stalhem@haldotesch.se

H

Hans Lundqvist
Försäljningschef/Key account manager
Telefonnr. 070-327 70 57
E-post hans.lundqvist@haldotesch.se

Håkan Holmberg
Brandskyddskonsult och utbildningsansvarig
Telefonnr. 070-651 85 69
E-post hakan@haldotesch.se

J

Jan Hellsten (702)
SBA-tekniker Södermanlands län

Telefonnr. 073-078 04 77
E-post jan.hellsten@haldotesch.se

Jan Olsson (586)
Konsumentsäljare Åsa
Telefonnr. 070-817 83 00

Jim Dahlqvist (705)
SBA-tekniker Småland
Telefonnr. 070-237 54 06
E-Post jim.dahlqvist@haldotesch.se

Joakim Sjögren (910)
SBA-tekniker Stockholm
Telefonnr. 073-078 07 40
E-post joakim.sjogren@haldotesch.se

K

Kai Mankesjö (122)
SBA-tekniker Stockholm
Telefonnr. 070-321 39 88
E-post kai.mankesjo@haldotesch.se

Kay Dufström (312)
SBA-tekniker Värmlands län

Telefonnr. 070-688 51 68
E-post kay.dufstrom@haldotesch.se

Kent Pettersson (508)
Konsumentsäljare Kalmar
Telefonnr. 073-825 88 55

Kjell Carlsson (272)
Chef Konsument- och Småföretagsavdelningen
Telefonnr. 070-364 79 91
E-post kjell.carlsson@haldotesch.se

L

Lennarth Sundberg
Key account manager/Utbildare
Telefonnr. 073-852 18 32
E-post lennarth.sundberg@haldotesch.se

Lucas Emgård (729)
SBA-tekniker Småland
Telefonnr. 070-677 31 13
E-post lucas.emgard@haldotesch.se

M

Martin Persson
Kundansvarig Region väst/syd, utbildare
Telefonnr. 070-602 54 36
E-post martin.persson@haldotesch.se

​Mats Fredriksson
Tekniker släckanläggningar
Telefonnr. 070-201 95 19
E-post mats.fredriksson@haldotesch.se

Mattiaz Hägglund (590)
Konsumentsäljare Hudiksvall
Telefonnr. 072-403 18 75

Michael Wikström (504)
Konsumentsäljare Krylbo
Telefonnr. 070-550 37 60
E-post michael.wikstrom@haldotesch.se

Mikael Wernekrans (132)
SBA-tekniker Västernorrlands län

Telefonnr. 070-559 22 18
E-post mikael.wernekrans@haldotesch.se

O

Olivia Lindstrand
Ekonomiadministratör
Telefonnr. 070-544 03 05
E-post olivia.lindstrand@haldotesch.se

P

Patrik Netteus
KAM Göteborg
Telefonnr. 070-597 50 18
E-post patrik.netteus@haldotesch.se

P.O. Swedérus
VD
Telefonnr. 070-593 29 60
E-post p.o@haldotesch.se

Pär Hedlund
Ekonomiansvarig
Telefonnr. 070-441 41 42
E-post ekonomi@haldotesch.se

R

Raymond Vilmar
Kundansvarig Stockholm, BRF-ansvarig, SBA-utbildare
Telefonnr. 076-879 08 95
E-post raymond.vilmar@haldotesch.se

Reine Stadin (726)
SBA-tekniker Västernorrlands län

Telefonnr. 070-258 85 42
E-post reine.stadin@haldotesch.se

Rickie Hampshire
Kundansvarig
Telefonnr. 073-072 52 60
E-post rickie.hampshire@haldotesch.se

Robert Adler
Utrymningsplaner och dokumentation
Telefonnr. 073-746 05 66
E-post robert.adler@protegi.se

Robert Larsson (730)
SBA-tekniker Bohuslän, Västra Götalands län
Telefonnr. 070-542 78 14
E-post robert.larsson@haldotesch.se

Robert Mattsson
Service Manager

Telefonnr. 070-794 36 33
E-post robert.mattsson@haldotesch.se

Robert Warnesjö (723)
SBA-tekniker Västra Götalands län
Telefonnr. 073-757 68 63
E-post robert.warnesjo@haldotesch.se

S

Stefan Dannefalk
Chef företagssäljare/Släcksystemtekniker
Telefonnr. 073-852 18 65
E-post stefan.dannefalk@haldotesch.se

Stefan Svensson (805)
Konsumentsäljare Västervik
Telefonnr. 070-515 29 91

T

Tobias Johansson (720)
SBA-tekniker Stockholm
Telefonnr. 073-338 06 81
E-post tobias.johansson@haldotesch.se

Tommy Hedberg (700)
SBA-tekniker Gävleborgs län, Dalarna och Hälsingland

Telefonnr. 072-221 43 90
E-post tommy.hedberg@haldotesch.se

Torsten Caringe (584)
Konsumentsäljare Stockholm
Telefonnr. 076-808 10 91
E-post torsten.caringe@haldotech.se

Ö

Örjan Olofsson
Kundansvarig Norrland/Utbildare
Telefonnr. 070-572 28 25
E-post orjan.olofsson@haldotesch.se