Tekniker


Chef


Stefan Lövgren
Chef SBA-tekniker, brandlarm och släcksystem

Telefonnr. 070-544 03 05
E-post stefan@haldotesch.se

Robert Mattsson
Service Manager

Telefonnr. 070-794 36 33
E-post robert.mattsson@haldotesch.se

Vakant
Service Manager

Servicekoordinator


Camilla Strandfeldt
Servicekoordinator
Telefonnr. 076-893 79 50
E-post camilla@haldotesch.se

Jonas Fredriksson
Servicekoordinator
Telefonnr. 070-678 67 66
E-post jonas.fredriksson@haldotesch.se

Tekniker, norra Sverige


Jim Dahlqvist
Brandskyddstekniker Norrlands län
Telefonnr. 070-237 54 06
E-Post jim.dahlqvist@haldotesch.se

Robert Bohman
Brandskyddstekniker Norrlands län
Telefonnr. 070-258 85 42
E-post robert.bohman@haldotesch.se

Mikael Wernekrans
Brandskyddstekniker Västernorrlands län

Telefonnr. 070-559 22 18
E-Post mikael.wernerkrans@haldotesch.se

Tommy Hedberg
Brandskyddstekniker Gävleborgs län, Dalarna och Hälsingland

Telefonnr. 072-221 43 90
E-post tommy.hedberg@haldotesch.se

Kay Dufström
Brandskyddstekniker Värmlands län

Telefonnr. 070-688 51 68
E-Post kay.dufstrom@haldotesch.se

Tekniker, mellan Sverige


Erik Ljungberg
Brandskyddstekniker Stockholm

Telefonnr. 070-835 29 24
E-post erik.ljungberg@haldotesch.se

Göran Stålhem
Brandskyddstekniker Stockholm
Telefonnr. 070-835 37 48
E-Post goran.stalhem@haldotesch.se

Joakim Sjögren
Brandskyddstekniker Stockholm
Telefonnr. 073-078 07 40
E-post joakim.sjogren@haldotesch.se

Conny Lindquist
Brandskyddstekniker Stockholm
Telefonnr. 073-338 00 58
E-post conny.lindquist@haldotesch.se

Kai Mankesjö
Brandskyddstekniker Stockholm

Telefonnr. 070-321 39 88
E-post kai.mankesjo@haldotesch.se

Thomas Moberg
Brandskyddstekniker Stockholm

Telefonnr. 070-825 83 52
E-post thomas.moberg@haldotesch.se

Tobias Johansson
Brandskyddstekniker Stockholm
Telefonnr. 073-338 06 81
E-post tobias.johansson@haldotesch.se

Anders Bohman
Brandskyddstekniker Stockholm, Ambulerande

Telefonnr. 070-597 50 18
E-post anders.bohman@haldotesch.se

Kenneth Nygren
Brandskyddstekniker Gotlands län

Telefonnr. 070-393 29 63
E-Post kenneth.nygren@haldotesch.se

Jan Hellsten
Brandskyddstekniker Södermanlands län

Telefonnr. 073-078 04 77
E-post jan.hellsten@haldotesch.se

Tekniker, västra & södra Sverige


Anders Dahlin
Brandskyddstekniker Västra Götalands län, Göteborg

Telefonnr. 070-675 16 65
E-post anders.dahlin@haldotesch.se

Christer Norberg
Brandskyddstekniker Skåne
Telefonnr. 070-992 72 02
E-post christer.norberg@haldotesch.se

Glenn Niklasson
Brandskyddstekniker Västra Götaland, Buss-sprinkler
Telefonnr. 073-072 52 60
E-post glenn.niklasson@haldotesch.se

Jan Sandin
Brandskyddstekniker Västra Götalands län

Telefonnr. 073-078 07 43
E-post jan.sandin@haldotesch.se

Robert Warnesjö
Brandskyddstekniker Västra Götalands län
Telefonnr. 073-757 68 63
E-post robert.warnesjo@haldotesch.se

Thomas Karlsson
Brandskyddstekniker Jönköpings-/Östergötlands län

Telefonnr. 070-690 66 07
E-post thomas.karlsson@haldotesch.se

Thomas R Karlsson
Brandskyddstekniker Kronoberg/Kalmars län

Telefonnr. 070-677 31 13
E-post thomas.r.karlsson@haldotesch.se