top of page

Vilken företagssäljare/utbildare vill du komma i kontakt med?

Lennarth Sundberg

Försäljare/Utbildare

Certifierad utrymningsstrateg

073-852 18 52

lennarth.sundberg@haldotesch.se

Region: Stockholms län

Martin Persson

Försäljare/Utbildare

Certifierad utrymningsstrateg

070-602 54 36

martin.persson@haldotesch.se

Region: Blekinge län, Hallands län, Jönköpings län, Kalmars län, Kronobergs län, Skåne län och Västergötlands län, 

Marvin Segerblom

Försäljning rökluckor & ansulex

Certifierad utrymningsstrateg

073-852 17 27

marvin.segerblom@haldotesch.se

Region: Stockholms län, Uppsalas län, Södermanlands län, Örebros län och Västmanlands län

Raymond Vilmar

Försäljning, ansvarig för BRF/flerbostadshus

Certifierad utrymningsstrateg

076-879 08 95

raymond.vilmar@haldotesch.se

Region: Stockholms län, Uppsalas län, Södermanlands län, Örebros län och Västmanlands län

Rigas Bersofliotis

Försäljning

Certifierad utrymningsstrateg

070-597 50 18

rigas@haldotesch.se

Region: Stockholms län, Uppsalas län, Södermanlands län, Örebros län och Västmanlands län

Stefan Dannefalk

Försäljningschef

Certifierad utrymningsstrateg

073-852 18 65

stefan.dannefalk@haldotesch.se

Region: Hela Sverige

Tommy Bodén

 

Försäljning

Certifierad utrymningsstrateg

070-140 78 47

tommy.boden@haldotesch.se

Region: Gotlands län

Örjan Olofsson

Försäljning/Utbildare

Certifierad utrymningsstrateg

070-572 28 25

orjan.olofsson@haldotesch.se

Region: Östergötlands län

bottom of page