top of page

Vilken av våra SBA-tekniker vill du komma i kontakt med?

Jim Dahlqvist

Team Manager/SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

070-237 54 06

jim.dahlqvist@haldotesch.se

Region: Jönköpings län, Kronobergs län och Kalmars län

Tobias Johansson

TF Team Manager/SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

073-338 06 81

tobias.johansson@haldotesch.se

Region: Stockholms län

Robert Mattsson

Team Manager/SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

070-794 36 33

robert.mattsson@haldotesch.se

Region: Stockholms län

Alex Touray

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

076-116 39 53
alex.touray@haldotesch.se

Region: Norrbottens län

Anders Dahlin

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsprojektör

070-675 16 65

anders.dahlin@haldotesch.se

Region: Västra Götalands län

Björn Gigg

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

072-853 18 81

bjorn.gigg@haldotesch.se

Region: Stockholms län

Christer Norberg

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

070-922 72 02

christer.norberg@haldotesch.se

Region: Skåne län

Conrad Ahlberg

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

073-338 00 58

conrad.ahlberg@haldotesch.se

Region: Östergötlands län

Daniel Karlsson

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

070-602 54 37

daniel@haldotesch.se

Region: Stockholms län

Erik Ljungberg

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

070-835 29 24

erik.ljungberg@haldotesch.se

Region: Stockholms län

Eric Markström Eriksson

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

073-677 31 13

eric.markstrom@haldotesch.se

Region: Jönköpings län, Kronobergs län och Kalmars län

Göran Stålhem

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

070-835 37 48

goran.stalhem@haldotesch.se

Region: Stockholms län och Gotlands län

Jan Hellstén

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

073-078 04 77

jan.hellsten@haldotesch.se

Region: Södermanlands län

Johanna Svanborg Hansson

SBA-tekniker

Certifierad  utrymningsstrateg 

070-321 39 88

johanna.svanborg@haldotesch.se

Region: Gotlands län

Kay Dufström

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

070-688 51 68

kaj.dufstrom@haldotesch.se

Region: Värmlands län

Lucas Emgård

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

070-677 31 13

lucas.emgard@haldotesch.se

Region: Jönköpings län, Kronobergs län och Kalmars län

Pontus Dannefalk

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

073-078 07 40

pontus.dannefalk@haldotesch.se

Region: Stockholms län

Robert Warnesjö

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

073-757 68 63

robert.warnesjo@haldotesch.se

Region: Västra Götalands län

Tommy Hedberg

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

072-221 43 90
tommy.hedberg@haldotesch.se

Region: Gävleborgs län, Dalarnas län, Jämtlands län och Gotlands län

William Ljungqvist

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg & inom brandgasventilation

073-072 52 60

william.ljungqvist@haldotesch.se

Region: Västra Götalands län

Rundgrens

Jörgen Strömqvist

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker, utrymningsstrateg

072-224 70 56

jorgen@rundgrens.se

Region: Västernorrlands län

Reine Stadin

SBA-tekniker

Certifierad brandsäkerhetstekniker & inom brandgasventilation. Montör & tekniker släcksystem fordon, Fogmaker och Forrex®

070-258 85 42

reine.stadin@rundgrens.se

Region: Västernorrlands län

bottom of page